Twoje miejsce pracy

Zorganizujemy Twój event!

naszafilozofia
nasza
filozofia

W klimatycznej, wydzielonej strefie coworkingowej małe firmy z różnych branż i tzw. wolni strzelcy, wynajmują przeszklone biura lub stanowiska w otwartej przestrzeni. Na dni, tygodnie czy miesiące. Mają tu do dyspozycji szybki internet, salę konferencyjną, dostęp do nowoczesnego biurowego sprzętu, szafy, kącik kuchenno-chilloutowy. Kuźnia to miejsce z ideą „win win”, w której każdy wygrywa coś dla siebie: motywację, wiedzę, wsparcie, kontakty, albo zupełnie nowe pomysły na życie. Wiele nowatorskich inicjatyw zrodziło się tu przy wspólnym kuchennym stole. Tworzymy kreatywną, otwartą i wspierającą się społeczność.

miejscekreatywne
miejsce
kreatywne

Cowork Kuźnia Społeczna to kreatywne miejsce mieszczące się w loftowym centrum Olsztyna w zrewitalizowanych stajniach koszarów artylerii.

W strefie coworkingowej Kuźnia łączy ze sobą wiele organizacji non-profit, startupów technologicznych, studiów projektowych w jednym miejscu oferując przeszklone biura lub stanowiska w otwartej przestrzeni. Do dyspozycji najemców jest szybki internet, drukarka sieciowa, klimatyzacja, nowoczesne sale konferencyjne z profesjonalnymi urządzeniami multimedialnymi sterowanymi tabletem oraz codzienne sprzątanie i dostęp do systemu dźwiękowego. Dostępna restauracja czy strefa kuchenno-chilloutowa ze świeżą kawą i wygodnymi fotelami zapewni wszystkim relaks i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi członkami coworku. Dla gości z zewnątrz Kuźnia oferuje strefę hostelową w której można wynająć pokoje dla Gości firm pracujących w strefie cowork.

openspace
openspace
open
space

Kilkanaście biurek w klimatycznej sali na piętrze Kuźni Społecznej wynajmujemy na dni, tygodnie lub miesiące. W swojej ofercie posiadamy warianty jednego wejścia, pakiet 8 wejść w miesiącu i najem miesięczny Gwarantujemy dostęp do światłowodowego internetu, kuchni z darmową kawą i herbatą, sprzętu biurowego. Wystarczy własny laptop, aby zorganizować sobie komfortowe miejsce pracy. Nasi najemcy mają specjalne warunki współpracy - w tym zniżki na wynajem sal konferencyjno-eventowych czy posiłków w naszej restauracji.

WynajmijBiuro
WynajmijBiuro
Wynajmij
Biuro

W przestrzeni coworkowej oferujemy także przeszklone, wyposażone biura dla małych firm. Ich powierzchnia pozwala na pracę do 1-2 lub 4-6 osób. Najemcy mogą korzystać z szybkiego łącza, kuchni, sprzętu biurowego. Mają specjalne warunki wynajmu sal konferencyjno-eventowych czy posiłków w naszej restauracji.

salakonferencyjna
salakonferencyjna
sala
konferencyjna

Zamknięta, przeszklona salka konferencyjna w przestrzeni coworkowej to miejsce na zebrania, szkolenia i mini-konferencje. Pomieści do 15 osób. W razie potrzeby jest tu możliwość skorzystania ze sprzętu audiowizualnego. Kuźnia Społeczna dysponuje również salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 400 osób łącznie w różnej konfiguracji.

szkolenia
szkolenia

Regularnie organizujemy szkolenia nie tylko dla naszych najemców, ale także pozostałych chętnych.

 

Kontakt