Twoje miejsce regionalnych smaków

Na Apetyt
Na
Apetyt

Niezwykła przestrzeń restauracyjna pod dachem historycznego budynku lub w przylegającym ogrodzie z tarasem - nasza klimatyczna Restauracja Kuźnia to miejsce na lunch, spotkanie biznesowe lub uroczystość rodzinną. Jedyne w Olsztynie miejsce zgodne z ideą zero waste. Staramy się aby w każdym daniu 1 składnik został uratowany przez zmarnowaniem. Stawiamy na produkty sezonowe, regionalne i naturalne. 

Dogodna lokalizacja w centrum miasta, darmowy parking, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim atrakcyjne menu to tylko kilka z licznych atutów naszej restauracji. 

Naszaoferta
Naszaoferta
Nasza
oferta

Od biznesowych konferencji po rodzinne uroczystości jak urodziny czy wesela. Nasza ekipa ma doświadczenie w organizacji różnego typu przedsięwzięć, dopasowanych do wymagań klienta. Zapewniamy nie tylko nietuzinkowe wnętrza i otoczenie czy profesjonalne zaplecze kulinarne, ale także sprzęt multimedialny. Swobodna atmosfera Kuźni pozwala na organizację wydarzeń łączących rozwój zawodowy z integracją pracowników. Pomożemy zrealizować każdy Wasz pomysł na niezapomniany event.

W standardowej ofercie posiadamy śniadania oraz obiady.

Catering
Catering
Catering

Oferujemy catering z dowozem na eventy biznesowe, rodzinne, okolicznościowe dla grupy od 10 osób. Nasze bogate zaplecze kuchenne i doświadczona ekipa, jest w stanie zorganizować pełną oprawę kulinarną na każdy gust i kieszeń. 

kontakt
kontakt

Zamówienia posiłków: 

tel.798696659

Imprezy zorganizowane:
 
Natalia Brzezińska
natalia.brzezinska@kuzniaspoleczna.pl
tel.798762023
 
Odwiedź nas na Facebooku!

Restauracja serwuje na miejscu śniadania w godzinach 7.30 - 11.00 oraz obiady między 12.00 - 18.00 (zamówienia do godz.17:00). Zapraszamy.