Twoje miejsce smaków

Na Apetyt
Na
Apetyt

Niezwykła przestrzeń restauracyjna pod dachem historycznego budynku lub w przylegającym ogrodzie z tarasem - nasza klimatyczna Restauracja Kuźnia to miejsce na lunch, spotkanie biznesowe lub uroczystość rodzinną. Dogodna lokalizacja w centrum miasta, darmowy parking, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim atrakcyjne menu przyciągają do nas nie tylko pobliskich przedsiębiorców. W naszej kuchni produkcyjnej powstają także domowe chleby i ciasta. Restauracja Kuźnia to tętniące życiem miejsce idealne i na biznesowy lunch i romantyczną kolację. 

Naszaoferta
Naszaoferta
Nasza
oferta

Od biznesowych konferencji po rodzinne uroczystości jak urodziny czy wesela. Nasza ekipa ma doświadczenie w organizacji różnego typu przedsięwzięć, dopasowanych do wymagań klienta. Zapewniamy nie tylko nietuzinkowe wnętrza i otoczenie czy profesjonalne zaplecze kulinarne, ale także sprzęt multimedialny. Swobodna atmosfera Kuźni pozwala na organizację wydarzeń łączących rozwój zawodowy z integracją pracowników. Pomożemy zrealizować każdy Wasz pomysł na niezapomniany event.

W standardowej ofercie posiadamy śniadania oraz obiady (również te abonamentowe) - szczegóły znajdziecie TUTAJ!

Catering
Catering
Catering

Oferujemy catering z dowozem na eventy biznesowe, rodzinne, okolicznościowe dla grupy od 10 osób. Nasze bogate zaplecze kuchenne i doświadczona ekipa, jest w stanie zorganizować pełną oprawę kulinarną na każdy gust i kieszeń. Bazujemy na sezonowych świeżych produktach z własnego ogrodu czy wędzarni.

kontakt
kontakt

Zamówienia posiłków: 798696659

Imprezy zorganizowane:
 
Ewa Sadonis 
ewa.sadonis@kuzniaspoleczna.pl
tel.797515382 
 
Odwiedź nas na Facebooku!

Restauracja serwuje na miejscu śniadania w godzinach 7.00 - 11.00 oraz obiady między 12.00 - 18.00. Zapraszamy.