Twoje miejsce smaków

Na Apetyt
Na
Apetyt

Niezwykła przestrzeń restauracyjna pod dachem historycznego budynku lub w przylegającym ogrodzie z tarasem - nasza klimatyczna Restauracja Kuźnia to miejsce na lunch, spotkanie biznesowe lub uroczystość rodzinną. Dogodna lokalizacja w centrum miasta, darmowy parking, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim atrakcyjne menu przyciągają do nas nie tylko pobliskich przedsiębiorców. W naszej kuchni produkcyjnej powstają także domowe chleby i ciasta. Restauracja Kuźnia to tętniące życiem miejsce idealne i na biznesowy lunch i romantyczną kolację. 

Ze wzgledu na sytuację epidemiologiczną w kraju sala restauracyjna jest dostępna wyłącznie pod wynajem okolicznościowy.

Naszaoferta
Naszaoferta
Nasza
oferta

Od biznesowych konferencji po rodzinne uroczystości jak urodziny czy wesela. Nasza ekipa ma doświadczenie w organizacji różnego typu przedsięwzięć, dopasowanych do wymagań klienta. Zapewniamy nie tylko nietuzinkowe wnętrza i otoczenie czy profesjonalne zaplecze kulinarne, ale także sprzęt multimedialny. Swobodna atmosfera Kuźni pozwala na organizację wydarzeń łączących rozwój zawodowy z integracją pracowników. Pomożemy zrealizować każdy Wasz pomysł na niezapomniany event.

Pobierz menu komunijne

 

Catering
Catering
Catering

Oferujemy catering z dowozem na eventy biznesowe, rodzinne, okolicznościowe dla grupy od 10 osób. Nasze bogate zaplecze kuchenne i doświadczona ekipa, jest w stanie zorganizować pełną oprawę kulinarną na każdy gust i kieszeń. Bazujemy na sezonowych świeżych produktach z własnego ogrodu czy wędzarni.

kontakt