Twoje miejsce warsztatów

Twoje miejsce kulinariów

Zorganizujemy Twój event!

Naszaidea
Nasza
idea

Kuchnia warsztatowa to przestrzeń dla pasjonatów jedzenia oraz tych, którzy są dopiero na początku swojej kulinarnej podróży. Kuchnia warsztatowa jest również przestrzenią, którą możesz wykorzystać na swoje potrzeby: przyjęcie okolicznościowe, urodziny, wspólna kolacja ze znajomymi.

To jedno z dziesięciu tego typu miejsc na świecie promujących pod szyldem Electrolux edukację w duchu zero waste. Marka dostarczyła tu nowoczesne sprzęty o niskim zużyciu wody i prądu. Pod okiem znanych osobistości kulinarnego świata, blogerów, influencerów, odbywają się tu również szkolenia i warsztaty. Związane są m.in. z prawidłowymi nawykami żywieniowymi, sposobem na życie zero waste, przeciwdziałaniem marnowaniu żywności, kulinarnymi podróżami, ziołolecznictwem.

Dzień otwarty w Kuchni Kuźnia 16.10.23 - relacja video

Oferta dla biznesu
Oferta
dla biznesu

Warsztaty kulinarne

Poznawanie smaków świata i ciekawostek kulinarnych z całego świata pod okiem doświadczonego kucharza, to doskonała forma integracji i spędzenia wolnego czasu. Zapewniamy specjalnie przygotowane menu, nastrojową muzykę oraz opiekuna, który skutecznie zarazi kulinarną pasją. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma odpowiedni ubiór do gotowania, kuchenne sprzęty, dawkę wiedzy i inspiracji pobudzającej kulinarne zacięcie.

Zapraszamy grupy od 10 do 25 osób – prywatnie, biznesowo, hobbystycznie.

Menu ustalane jest przed każdymi warsztatami.

 

Pokazy kulinarne

Nasi szefowie kuchni uwielbiają opowiadać o tym, co przyrządzają, a jeszcze bardziej przekazywać wiedzę na temat misji Banku Żywności oraz idei zero waste. Proponujemy organizację spotkania edukacyjnego, pokazu kulinarnego do 60 osób, podczas którego dowiecie się jak zminimalizować marnowanie żywności przez maksymalne wykorzystywanie używanych produktów. Całość zwieńczy livecooking i degustacja.

Menu ustalane jest indywidualnie przed każdym pokazem.

Kuchnia Kuźnia - film promo!

Odpowiedzialnośćspołeczna biznesu
Odpowiedzialność
społeczna biznesu

Wiele firm oprócz misji biznesowej posiada również misję odpowiedzialności społecznej, to bardzo ważne, że wielu menedżerów oprócz zarabiania pieniędzy dba również o otoczenie biznesu.

Kuchnia warsztatowa w Kuźni Społecznej idealnie wpisuje się w program realizowania misji odpowiedzialności społecznej, gdzie poprzez funkcję Banku Żywności i organizacji z nami współpracujących możemy przygotować ofertę skupiającą się na pomocy innym, np. pomoc przy przygotowywaniu posiłków dla potrzebujących w formie warsztatu (1 do 2 dni) i poświadczonym certyfikatem dla Firmy i uczestników.

Wynajem
Wynajem
Wynajem

Kuchnia warsztatowa to w pełni wyposażona przestrzeń dla profesjonalistów i amatorów związanych z gastronomią. Umożliwia nie tylko przygotowanie wszelkiego rodzaju potraw pod okiem naszych opiekunów, ale także kawy, koktajli, czy degustacji win. Wyposażenie, a także zestaw wyselekcjonowanych produktów pozwalają zorganizować szkolenia baristyczne, barmańskie czy sommelierskie dla około 25 osób. Dopasowujemy warunki i stanowiska pracy do indywidualnych potrzeb warsztatowych.

kontakt
kontakt

Chcesz zorganizować warsztaty?

Zapraszamy do kontaktu!

Anna Łupina

kuchnia@kuzniaspoleczna.pl 

tel.797136570

Odwiedź nas na Facebooku!