Idealne miejsce na event Twojej firmy!

kuźnia biznesu
kuźnia
biznesu

Organizujemy eventy od postaw - to Wy decydujecie w jakim zaresie pomagamy! Każdą ofertę poprzedza szczegółowe zbadanie Waszych potrzeb i oczekiwań - to w połączeniu z budżetem, który posiadacie na realizację gwarantuje 100% satysfakcji. Każde zapytanie traktujemy bardzo indywidualnie, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na elastyczność, którą tak cenicie.

Macie nieograniczone możliwości! Z czego możecie skorzystać?

  • sale eventowe
  • catering - tu macie do wyboru proste lub rozbudowane przerwy kawowe, śniadanie, brunche, lunche i kolacje, cateringi wyjazdowe
  • baza noclegowa
  • rozbudowana baza Trenerów zewnętrznych
  • atrakcje dodatkowe - Macie pomysł? Zrealizujemy go dla Was!

Organizacja evetów - oferta 2024!

szkoleniakonferencje
szkolenia
konferencje

Biznes, coaching, social media, edukacja, nowe technologie. A także rozwój duchowy, zdrowe żywienie i ekologia. Cykliczne eventy biznesowe jak Biznes+Technologia, Linkedin Local Olsztyn, Biznes WIR, „Szpilka w biznesie”, I Otwarta Konferencja Mentoringowa BeFest, Konferencja Żywność przyszłości, przyszłość żywienia przyciągały czy międzynarodowy New Education Forum do nas znamienitych prelegentów, autorytety ze świata biznesu, coachingu, psychologii. Podczas dwudniowego eventu otwarcia Kuźni Społecznej we wrześniu 2019 przeszliśmy chrzest bojowy - w warsztatach, wykładach, pokazach kulinarnych, wzięło udział kilka tysięcy osób.

warsztatynetworking
warsztaty
networking

Jeśli zależy Ci na zorganizowaniu spotkania, w które zaangażujesz wszystkich użytkowników wydarzenia to trafiłeś idealnie. Wielokrotnie przygotowaliśmy spotkania biznesowe w formie warsztatów, networkingów czy spotkań grup mastermind. Wybór formy spotkania jest niezwykle ważny - często branża, ale też grupa biorąca udział definiują jego charakter. 

Celem takich spotkań jest roznudzenie kreatywności, nawiązywanie relacji, wymiana doświadczeń a przede wszystkim testowanie poznanych rozwiązań. Kuźnia to miejsce gdzie biznes spotyka się z biznesem a człowiek z człowiekiem.

 

imprezaintegracyjna
impreza
integracyjna

Zapraszamy małe i duże firmy na spotkania integracyjne czy jubileusze. Zorganizujemy i grilla w ogrodzie, uroczystą kolację czy bal karnawałowy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każdy pomysł eventu. A przestrzeń którą dysponujemy oraz kreatywna ekipa złożona ze specjalistów wielu branż, sprawiają, że nasze eventy integracyjne stają się niezapomnianymi wydarzeniami i zbierają entuzjastyczne oceny wśród uczestników.

Zależy Ci na wyjątkowych atrakcjach podczas Twojego spotkania? To nie problem! Współpracujemy z dużymi agencjami jak i lokalnymi przedsiębiorcami i jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł.

wigilie i wielkanocne spotkaniafirmowe
wigilie i wielkanocne spotkania
firmowe

Organizujemy też firmowe eventy okolicznościowe - wigilie i spotkanie wielkanocne. Co charakteryzuje takie spotkania? Wyjątkowy, uroczysty klimat, tradycyjne menu oparte o sezonowe produkty oraz elegancka i świąteczna oprawa. Dbamy o każdy detal - ozdoby, muzyka czy kolorystyka. To one budują  niepowtarzalny klimat kuźniowych wydarzeń.

 

kontakt
kontakt

Chcesz zorganizować event?

Zapraszamy do kontaktu z naszą Event Managerką!

Natalia Brzezińska

natalia.brzezinska@kuzniaspoleczna.pl

798 762 023