Poczuj z nami magię świąt

idea
idea

Ideą powstania naszych bezpłatnych wydarzeń są cele statutowe Banku Żywności w Olsztynie - integracja społeczności lokalnej, aktywizacja społeczna mieszkańców Olsztyna i okolic, promowanie biznesów lokalnych oraz tradycji Warmii i Mazur. 

Każde tego typu wydarzenie powstaje siłą wielu serc, których celem jest wspólne celebrowanie magicznego okresu przedświątecznego. Nasze jarmarki wsparli:

 

Program artystyczny
Program artystyczny

Nasze jarmarki to nie tylko bogata oferta Wystawców to także masa wydarzeń towarzyszących, które dopasowane są do tematyki, okoliczności i potrzeb odwiedzających nas Gości. Cenimy sobie różnorodność, aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Scena Główna to rozbudowany program artystyczny skupiony na Artystach lokalnych. Zaprezentowali się tu wokaliści, szkoły muzyczne, zespoły muzyczne, tancerze, grupy taneczne, trenerzy personalni oraz animatorzy. 

Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci

Strefa Dzieci to królestwo najmłodszych. Atrakcje z doświadczonymi animatorami, zabawy ruchowe, mini disco, fotobudka, sesje zdjęciowe w klimatycznej scenerii to tylko część tego, co znajduje się w programie jarmarków. Dbamy również o odwiedziny Gości Specjalnych - spotkanie z ukochanym bohaterem na zawsze pozostanie w pamięci dzieci.

Warsztaty nie tylko kulinarne stanowią kolejną atrakcję sprawiając, że każdy nasz jarmark gwarantuje cudowne 

 

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z:

Wystawcy
Wystawcy

Na naszych jarmarkach prezentują się przedsiębiorcy, rękodzielnicy i producenci z regionu, ale też z całej Polski czy Europy. Stawiamy na promowanie biznesów zrodzonych z pasji. Nasze wydarzenia stanowią idealne tło do zaprezentowania produktu/ usługi, rozmowy z klientami i budowania długotrwałych relacji czy sprzedaży. 

Tematyka dostępnych produktów jest bardzo zróżnicowana - od spożywczych poprzez dekoracje, zabawki, biżuteria, modę kończąc na instrumentach muzycznych. Na każdym jarmarku pojawia się także sporo stoisk charytatywnych. 

Olsztyński Jarmark Wielkanocny
Olsztyński Jarmark Wielkanocny

1-2 tygodnie przed Wielkanocą organizowany jest Olsztyński Jarmark Wilekanocny. Przygotowania do eventu trwają cały rok. Poszukujmy Wystawców z atrakcyjną ofertą, organizujemy atrakcje, wydarzenia towarzyszące i Gości Specjalnych, planujemy logistykę. Nasza wiedza i doświadczenia srawiają, że z każdym rokiem mamy więcej Wystawców, Gości i Partnerów.

 II Olsztyński Jarmark Wielkanocny 01-02.04.23 - relacja video

Olsztyński Jarmark Świąteczny
Olsztyński Jarmark Świąteczny

Olsztyńskie Jarmark Świąteczny juz na stałe wpisał się w kulturalną mapę Olsztyna. To wydarzenie stało się już tradycją, która co roku przyciąga kilka tysięcy uczestników. Każdego roku liczba Wystawców rośnie, a o sukcesie naszych bożonarodzeniowych jarmarków świadczy to, że pierwsi Wystawcy zgłaszają sie na kolejne wydarzenie jeszcze w czasie trwania aktualnego.

Jest to nasz największy event, który posiada bardzo rozbudowany i klimatyczny program artystyczny, świateczną strefę gastro i masę atrakcji towarzyszacych.

III Olsztyński Jarmark Świąteczny 16-17.12.23 - relacja video

Kontakt
Kontakt

Masz pytania?

Umów się na bezpłatne konsultacje z Naszą Event Managerką!

Ewa Sadonis

ewa.sadonis@kuzniaspoleczna.pl

tel. 797515382