Twoje wymarzone wesele

Miejsce
Miejsce
Miejsce

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym, historycznym miejscu. Udane wesele to zestaw wielu czynników, a liczy się przede wszystkim ich jakość i styl. Piękne loftowe wnętrza, położenie w sercu miasta, wygodny parking, świetna kuchnia, komfortowy nocleg. To wszystko zapewniamy w Kuźni Społecznej położonej w centrum miasta, w bliskości Lasu Miejskiego, starówki, jeziora, parku z malowniczą Łyną. Nasz stylowy obiekt łączący historię z nowoczesnością sprawdziliśmy wiele razy podczas rodzinnych eventów. Jego designerska, fotogeniczna przestrzeń sprawia, że ten dzień goście zapamiętują na długo.

 

Kuchnia
Kuchnia

Wyborna kuchnia to jeden z naszych priorytetów. Współpracujemy tylko z doświadczonymi kucharzami, którzy w każde danie wkładają swoje serce. Przyświeca nam idea zero waste - maksymalne wykorzystanie używanych produktów. Mamy przygotowane menu na wyjątkowe okazje, bazujące na naturalnych i wysokojakościowych produktach, ale jesteśmy elastyczni. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, czy dania z różnych zakątków świata -  dopasujemy się do waszych gustów i wymagań. Przygotujemy ucztę, która rozpali Wasze zmysły. 

Sale weselne i pokoje gościnne
Sale weselne i pokoje gościnne

Nasze designerskie klimatyzowane sale z mobilnymi ścianami pomieszczą nawet do dwustu osób. Dysponujemy świetnie wyposażonym zapleczem kuchennym, profesjonalnym barem, nagłośnieniem, rzutnikiem. Pomieszczenia są przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a wygodny parking pozwala podjechać niemal pod same wejścia do sal. Na piętrze Kuźni znajduje się część hostelowa z 50 miejscami noclegowymi. Komfortowe pokoje z klimatyzacją i łazienkami pozwolą odpocząć po wieczorze pełnym wrażeń. A rankiem będziemy czekać na Was w sali restauracyjnej z urozmaiconym śniadaniem. Nasza obiekt po kilku miesiącach działania otrzymał na portalach rezerwacyjnych entuzjastyczne oceny. 

Kontakt
Kontakt

Manager

Ewa Sadonis

ewa.sadonis@kuzniaspoleczna.pl

tel. 797515382