Twoje wymarzone wesele

Loftowe wnętrza
Loftowe wnętrza
Loftowe wnętrza

Wyjątkowy dzień w magicznym, historycznym miejscu. Udane wesele to zestaw wielu czynników. Piękne loftowe wnętrza, położenie w sercu miasta, duży parking, świetna kuchnia oparta o regionalne produkty, baza noclegowa - to wszystko sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem do organizacji przyjęć weselnych. Zarówno tych kameralnych jaki tych bardziej złożonych. Nasi doświadczeni Event Managerowie gwarantują bezpieczeństwo i pewność realizacji na najwyższym poziomie. 

Wizualizacja sali weselnej - scenografia: Phloé by Szymon Konefał

 

 

Kuchnia
Kuchnia

Doskonała kuchnia oparta o produkty sezonowe i lokalne to jeden z naszych priorytetów. Współpracujemy tylko z doświadczonymi kucharzami, którzy w każde danie wkładają swoje serce. Przyświeca nam idea zero waste - maksymalne wykorzystanie używanych produktów. Mamy przygotowane menu na wyjątkowe okazje, bazujące na naturalnych i wysokojakościowych produktach, ale jesteśmy elastyczni. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, czy dania z różnych zakątków świata -  dopasujemy się do waszych gustów i wymagań. Przygotujemy ucztę, która rozpali Wasze zmysły. 

Oferta weselna 2024!

Kompleksowa realizacja
Kompleksowa realizacja

Współpracujemy z topowymi Przedstawicielami branży ślubnej. Nasza rozbudowana sieć kontaktów pozwoli nam na zrealizowanie każdego pomysłu - od inspiracji rodem z Printeresta, poprzez wybór podwykonawców po detale, które tworzą niepowtarzalny klimat. Jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania, posiadamy kreatywny i doświadczony zespół oraz charakateryzujemy się nieszablonowym podejściem. Dla #KuźniaTeam #NiemożliweNieIstnieje!

Tylko w 2023 r. spółpracowaliśmy z:

Phloé by Szymon Konefał 

Torcikowo Olsztyn

Foto-Art Wojciech Krom

ERKA Studio

Mateusz Bakunowicz Fotografia

Pracownia Złotnicza Tumaniec

Kontakt
Kontakt

Masz pytania?

Umów się na bezpłatne konsultacje z Naszą Event Managerką!

Ewa Sadonis

ewa.sadonis@kuzniaspoleczna.pl

tel. 797515382