Twoje miejsce podróży

Zorganizujemy Twój event!

ZłamStereotyp
Złam
Stereotyp

Komfort, swoboda, nietuzinkowy design, świetna lokalizacja. Nasza baza noclegowa w historycznym budynku, to miejsce dla tych, którzy cenią nietuzinkowe miejsca. W zabytkowych, odrestaurowanych wnętrzach wydzielonej części Kuźni Społecznej stworzyliśmy 16 pokoi z łazienkami dla 1-3 osób (łącznie do ok. 50 miejsc noclegowych) . A w nich m.in klimatyzacja, WI-FI. Budynek z klimatycznym lobby, szatnią i windą dopasowany dla osób z niepełnosprawnościami. W przylegającej do hostelu restauracji można zamówić śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, zjeść pyszny lunch, zorganizować spotkanie biznesowe lub uroczystość.

Nasz hostel to świetna baza wypadowa na pobliską starówkę, do parków, nad pobliskie jeziora i plaże czy do Lasu Miejskiego. Zapraszamy turystów indywidualnych, biznesmenów, uczestników konferencji i eventów czy rodzinnych przyjęć.

Zapytaj o dostępność
Zapytaj o dostępność


Doskonała lokalizacja
Doskonała lokalizacja
Doskonała
lokalizacja

Ścisłe centrum Olsztyna - kilkadziesiąt metrów od Lasu Miejskiego, Parku Śródmieście, czy starówki ze średniowiecznym zamkiem i amfiteatrem pod chmurką. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Olsztyn Zachodni i przystanek autobusowy. Niecały kilometr stąd znajduje się malownicze Jezioro Długie z licznymi ścieżkami rowerowo biegowymi.

Lekcja historii
Lekcja
historii

XIX-wieczna stajnia należąca niegdyś do wojsk artylerii, jako jedna z ostatnich w tutejszym kompleksie koszarowym przeszła gruntowną rewitalizację. Elewacja ze świetnie zachowanych cegieł, wiekowe drewniane belki i żeliwne konstrukcje - tyle pozostało z oryginalnych elementów. Po gruntownym remoncie pod okiem konserwatora zabytków, surowe industrialne wnętrza dopełniły dizajnerskie meble i oświetlenie. Dwukondygnacyjny budynek po rewitalizacji połączył na 2,2 tys. mkw powierzchni historię z nowoczesnością w loftowym klimacie.

kontakt